Ája je v REPREZENTACI !!

Zase máme reprezentantku!!!

 

Po 20170401_184647delší pauze se zase může náš klub SSK Vítkovice pochlubit úspěchem v podobě závodnice zařazené do reprezentačního družstva ČR.  Po Zuzce Válkové, která svou kariéru zakončila v roce 2010 účastí na MS v Moskvě , vychoval náš klub opět závodnici , která je  zařazena do reprezentačního výběru společné skladby seniorek a připravuje se na ME a MS  2018. Je to Andrea Kozová, která  na sebe upozornila už výborným výsledkem  na M-ČR seniorek, kde skončila celkově na 5.místě a vybojovala finále ve dvou náčiních – s míčem a stuhou. Koncem června byl pak náš klub osloven svazem, zda by se Andrea mohla účastnit reprezentačního výběru do společné skladby seniorek. Obdrželi jsme předepsané prvky a vazby, které se Andrea musela naučit. Na přípravu nebylo moc času, protože výběr se konal už 12.srpna v Praze. Pro Andreu to byla, ale obrovská motivace a tak ve velmi krátké době – pouze 3 týdny – prvky slušně zvládla.  Výběr pak prováděla trenérka bulharské reprezentace D.Katalieva.  Děvčata musela předvést natrénované prvky a vazby a svým výkonem si  Andrejka zajistila místo v reprezentačním družstvu!

V září Andreu čeká první reprezentační soustředění, na kterém se bude dělat choreografie společné skladby a do konce roku jich bude ještě 5.

 

 

Napsat komentář